Akce

Nadcházející

  • 20. 4. 2019: TSR 2019 - HPM DS Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 24. 4. 2019: Krajské kolo Poháru Josefa Masopusta Florbal SŠ | Oddělení hudby a sportu
  • 24. 4. 2019: Výukový program - srdíčko a liška | Oddělení estetiky
  • 25. 4. 2019: Výukový program - srdíčko | Oddělení estetiky
  • 25. 4. 2019: Okresní kolo malá kopaná | Oddělení hudby a sportu
  • 26. 4. 2019: Výukový program - srdíčko, ruce | Oddělení estetiky
  • 26. 4. 2019 - 28. 4. 2019: Kytarové soustředění Čistěves | Oddělení hudby a sportu
  • 27. 4. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/8 | Oddělení hudby a sportu
  • 29. 4. 2019: Výukový program | Oddělení estetiky
  • 30. 4. 2019: Návštěva psího útulku | Oddělení tance a přírodovědy
  • 4. 5. 2019: 5. kolo Východočeské ligy DDM - ZRUŠENO | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 5. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/6 | Oddělení hudby a sportu
  • 8. 5. 2019 - 9. 5. 2019: Zájezd do Legolandu | Oddělení hudby a sportu
  • 24. 5. 2019: VP pro MŠ - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy

Akce konané za poslední rok

  • 17. 4. 2019 - 18. 4. 2019: Pohodová noc v DDM ALFA | Oddělení estetiky
  • 14. 4. 2019: MIA dance festival - HPM DS Hanka, Petra, Markéta ml., str. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/8 | Oddělení hudby a sportu
  • 13. 4. 2019: Sobotní cvičení s Míšou | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: Vystoupení na Jarmarku v HM - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: Vystoupení RADOST na Jarmarku u Globusu | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: MIA dance festival - Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 4. 2019: Soustředění HPM DS - Hanka, Markéta str. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 4. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 4. 2019: Soustředění HPM DS - Petra | Oddělení tance a přírodovědy
  • 10. 4. 2019 - 11. 4. 2019: Okrsková kola malá kopaná | Oddělení hudby a sportu
  • 8. 4. 2019: Vystoupení RADOST Domov seniorů Dubina | Oddělení tance a přírodovědy
  • 6. 4. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/6 | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 4. 2019: FTM 2019 - HPM DS Markéta ml. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 5. 4. 2019 - 24. 5. 2019: Fotografický workshop 4 | Oddělení techniky a jazyků
  • 31. 3. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/7 | Oddělení hudby a sportu
  • 30. 3. 2019: 4. kolo Východočeské ligy DDM | Oddělení hudby a sportu
  • 30. 3. 2019: Děti v akci - Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 30. 3. 2019: TSR 2019 - HPM DS Petra, Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 29. 3. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 28. 3. 2019: Krajské kolo - Florbal Junior | Oddělení hudby a sportu
  • 24. 3. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/5 | Oddělení hudby a sportu
  • 23. 3. 2019: Soustředění RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 23. 3. 2019: CDT 2019 - Chrudim, HPM DS Petra, Markéta ml., str. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 16. 3. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 14. 3. 2019: Okresní kolo - Florbal Junior | Oddělení hudby a sportu
  • 10. 3. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/6 | Oddělení hudby a sportu
  • 9. 3. 2019: Taneční soutěž v Selbu | Oddělení tance a přírodovědy
  • 8. 3. 2019: Školení trenérů - florbal | Oddělení hudby a sportu
  • 8. 3. 2019: Vystoupení souboru RADOST v obci Vyžice | Oddělení tance a přírodovědy
  • 4. 3. 2019: Masopust v Polabinách - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 3. 3. 2019: Karneval na Dukle | Oddělení tance a přírodovědy
  • 1. 3. 2019 - 2. 3. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 24. 2. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/4 | Oddělení hudby a sportu
  • 23. 2. 2019: Karneval + vystoupení | Oddělení tance a přírodovědy
  • 23. 2. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/5 | Oddělení hudby a sportu
  • 22. 2. 2019: Fotografická vernisáž | Oddělení techniky a jazyků
  • 21. 2. 2019 - 23. 5. 2019: RELAX 3 | Oddělení tance a přírodovědy
  • 16. 2. 2019 - 17. 2. 2019: Soustředění RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 16. 2. 2019: 3. kolo Východočeské ligy DDM | Oddělení hudby a sportu
  • 15. 2. 2019 - 29. 3. 2019: Fotografický workshop 3 | Oddělení techniky a jazyků
  • 31. 1. 2019 - 1. 2. 2019: Pohodová noc v Alfě | Oddělení estetiky
  • 31. 1. 2019 - 1. 2. 2019: Pohodová noc v DDM ALFA | Oddělení estetiky
  • 20. 1. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/4 | Oddělení hudby a sportu
  • 17. 1. 2019: Krajské kolo florbal SŠ | Oddělení hudby a sportu
  • 10. 1. 2019: Krajské kolo florbal ZŠ | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 1. 2019: 2. kolo Východočeské ligy DDM | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 1. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/3 | Oddělení hudby a sportu
  • 3. 1. 2019 - 30. 5. 2019: Cvičení s Míšou | Oddělení tance a přírodovědy
  • 18. 12. 2018: Vánoční kytarová besídka | Oddělení hudby a sportu
  • 16. 12. 2018: Vánoční koncert RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 15. 12. 2018: Turnaj florbal dorost - 2018/3 | Oddělení hudby a sportu
  • 14. 12. 2018: Vánoční florbalový turnaj pro 3.-5.tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 13. 12. 2018: Okresní kolo florbal ZŠ - dívky 6. + 7. tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 12. 12. 2018: Okresní kolo florbal ZŠ - chlapci 6. + 7. tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 8. 12. 2018: Cvičení s Míšou | Oddělení tance a přírodovědy
  • 7. 12. 2018: Vánoční výukový program 8:00 - 10:00 | Oddělení estetiky
  • 7. 12. 2018: Vánoční výukový program 10:00 - 12:00 | Oddělení estetiky
  • 7. 12. 2018 - 8. 12. 2018: Fotografická noc | Oddělení techniky a jazyků
  • 6. 12. 2018: Okresní kolo florbal ZŠ - dívky 8. + 9. tř | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 12. 2018: Okresní kolo florbal ZŠ - chlapci 8. + 9. tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 3. 12. 2018 - 7. 12. 2018: Malá vánoční výstava | Oddělení estetiky
  • 30. 11. 2018 - 1. 12. 2018: Pohodová noc s adventním workshopem | Oddělení estetiky
  • 30. 11. 2018 - 25. 1. 2019: Fotografický workshop 2 | Oddělení techniky a jazyků
  • 29. 11. 2018 - 30. 11. 2018: Okrsková kola florbal ZŠ - chlapci 6. +7. tř | Oddělení hudby a sportu
  • 29. 11. 2018: ZŠ Polabiny III - den otevřených dveří | Oddělení estetiky
  • 29. 11. 2018 - 7. 2. 2019: Kurz cvičení RELAX 2 (20x) | Oddělení tance a přírodovědy
  • 28. 11. 2018: Soustředění HPM DS - Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 28. 11. 2018: Okresní kolo - florbal SŠ - chlapci | Oddělení hudby a sportu
  • 24. 11. 2018: Alfa Cup 2018 | Oddělení hudby a sportu
  • 23. 11. 2018: Vystoupení na festivalu her a hraček HPM DS, Street dance, Balet naruby | Oddělení tance a přírodovědy
  • 21. 11. 2018 - 22. 11. 2018: Okrsková kola florbal ZŠ - dívky 8. +9. tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 17. 11. 2018: Turnaj florbal MŽ 2018/2 | Oddělení hudby a sportu
  • 15. 11. 2018: Okrsková kola florbal ZŠ - dívky 8. +9. tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 14. 11. 2018: Okresní kolo - florbal SŠ - dívky | Oddělení hudby a sportu
  • 10. 11. 2018: Turnaj florbal dorost - 2018/2 | Oddělení hudby a sportu
  • 7. 11. 2018 - 8. 11. 2018: Okrsková kola - florbal SŠ - chlapci | Oddělení hudby a sportu
  • 4. 11. 2018: Soustředění HPM DS - Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 2. 11. 2018: Strašidelná stezka | Oddělení estetiky
  • 29. 10. 2018: Zájezd do Tropical Islands | Oddělení hudby a sportu
  • 27. 10. 2018 - 30. 10. 2018: Florbalové soustředění | Oddělení hudby a sportu
  • 25. 10. 2018: Výukový program - lebky | Oddělení estetiky
  • 21. 10. 2018: Toulky Nesměří | Oddělení techniky a jazyků
  • 20. 10. 2018 - 22. 12. 2018: Kurz cvičení RELAX 1 (20x) | Oddělení tance a přírodovědy
  • 20. 10. 2018: Turnaj florbal MŽ 2018/1 | Oddělení hudby a sportu
  • 18. 10. 2018 - 19. 10. 2018: Výukový program - lebky | Oddělení estetiky
  • 13. 10. 2018: Drakiáda 2018 | Oddělení estetiky
  • 13. 10. 2018: Turnaj florbal dorost - 2018/1 | Oddělení hudby a sportu
  • 12. 10. 2018 - 30. 11. 2018: Fotografický workshop 1 (7x) | Oddělení techniky a jazyků
  • 11. 10. 2018: Pohár Josefa Masopusta - fotbal SŠ - okresní kolo | Oddělení hudby a sportu
  • 11. 10. 2018 - 12. 10. 2018: Výukový program - lebky | Oddělení estetiky
  • 10. 10. 2018: Děti světa tančí - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 6. 10. 2018: Lego výstava | Oddělení techniky a jazyků
  • 4. 10. 2018 - 31. 1. 2019: Kondiční cvičení s Míšou (11x) | Oddělení tance a přírodovědy
  • 2. 10. 2018 - 4. 10. 2018: Pohár Josefa Masopusta - fotbal SŠ - okrsková kola | Oddělení hudby a sportu
  • 22. 9. 2018: Polabinská pouť 2018 | Oddělení estetiky
  • 22. 9. 2018: Vystoupení HMP DS na Polabinské pouti | Oddělení tance a přírodovědy
  • 20. 9. 2018: Pohár DDM ALFA v malé kopané | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 9. 2018: Den dětí | Oddělení tance a přírodovědy
  • 15. 6. 2018: Rozloučení s externími vedoucími | Oddělení estetiky
  • 14. 6. 2018 - 16. 6. 2018: Zrcadlo umění | Oddělení estetiky
  • 11. 6. 2018: Fotografická vernisáž | Oddělení techniky a jazyků
  • 7. 6. 2018: ALFA DAY SHOW 2018 | Oddělení hudby a sportu
  • 2. 6. 2018: Vystoupení kroužků street dance | Oddělení pohybové výchovy
  • 31. 5. 2018: Zakončení sezony HPM DS | Oddělení tance a přírodovědy
  • 30. 5. 2018: Okresní kolo dopravní soutěže BESIP | Oddělení techniky a jazyků
  • 27. 5. 2018: CDT 2018 - finále - HPM DS Petra | Oddělení tance a přírodovědy
  • 27. 5. 2018: Oslava 40let pro děti z RADOSTI | Oddělení tance a přírodovědy
  • 26. 5. 2018: Taneční soutěž - Hronovské jablíčko | Oddělení pohybové výchovy
  • 26. 5. 2018: Koncert 40let RADOST + generálka + veřejná zkouška | Oddělení tance a přírodovědy
  • 25. 5. 2018: Finals MIA DANCE FESTIVAL - HPM DS Petra | Oddělení tance a přírodovědy
  • 25. 5. 2018: Soustředění 25.5.2018 (Street dance - ml.) | Oddělení pohybové výchovy
  • 25. 5. 2018: Soustředění 25.5.2018 (taneční gymnastika) | Oddělení pohybové výchovy
  • 21. 5. 2018: Výukový program - Dárek ke Dni otců | Oddělení estetiky
  • 21. 5. 2018: Krajské kolo v Mc Donald´s Cupu | Oddělení hudby a sportu
  • 21. 5. 2018: Krajské kolo elektrotechniků | Oddělení techniky a jazyků
  • 19. 5. 2018 - 20. 5. 2018: FTM - MČR SUT - HPM DS Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 18. 5. 2018: Vystoupení kroužků street dance, aerobik, dětský aerobik | Oddělení pohybové výchovy
  • 17. 5. 2018: Okresní kolo v Mc Donald´s Cupu | Oddělení hudby a sportu
  • 16. 5. 2018 - 29. 5. 2018: Vodníci a vodníčci | Oddělení estetiky
  • 15. 5. 2018: Okresní kolo dopravní soutěže BESIP | Oddělení techniky a jazyků
  • 13. 5. 2018: BETA DANCE 2018 - HPM DS Hanka, ALFA DANCE | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 5. 2018: Taneční soutěž - Heřmanův Městec | Oddělení pohybové výchovy
  • 12. 5. 2018: Soustředění RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 5. 2018: POUPATA 2018 - HPM DS Markéta, Petra | Oddělení tance a přírodovědy
  • 11. 5. 2018: Gymnastika - kondiční trénink | Oddělení pohybové výchovy
  • 11. 5. 2018: Taneční gymnastika - soustředění | Oddělení pohybové výchovy
  • 8. 5. 2018: Zájezd do Legolandu | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 5. 2018: 9. kolo florbal - ml. žáci | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 5. 2018 - 8. 5. 2018: Florbalové soustředění | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 5. 2018: 5. kolo florbalové ligy - EL | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 5. 2018: 5. kolo florbalové ligy - mladší žáci | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 5. 2018: 5. kolo florbalové ligy - dorost | Oddělení hudby a sportu
  • 4. 5. 2018: Soustředění 4.5.2018 (Street dance - ml., Aerobik, Dětský aerobik) | Oddělení pohybové výchovy
  • 3. 5. 2018 - 4. 5. 2018: Okrsková kola v Mc Donald´s Cupu | Oddělení hudby a sportu
  • 29. 4. 2018: 11. kolo florbal - dorost | Oddělení hudby a sportu
  • 29. 4. 2018: CDT 2018, HPM DS Petra, Markéta, Mša | Oddělení tance a přírodovědy
  • 27. 4. 2018 - 28. 4. 2018: Soustředění - gymnastika | Oddělení pohybové výchovy
  • 27. 4. 2018: Soustředění 27.4.2018 (Street dance - ml.) | Oddělení pohybové výchovy
  • 27. 4. 2018 - 28. 4. 2018: Kytarové soustředění | Oddělení hudby a sportu
  • 27. 4. 2018: Čarodějnice v Polabinách | Oddělení tance a přírodovědy
  • 26. 4. 2018 - 7. 6. 2018: RELAX 3 (14x) | Oddělení tance a přírodovědy
  • 22. 4. 2018: Polomakro písečných dun | Oddělení techniky a jazyků
  • 20. 4. 2018: Soustředění 20.4.2018 (Street dance - ml.) | Oddělení pohybové výchovy
  • 20. 4. 2018: Kondiční trénink - gymnastika | Oddělení pohybové výchovy
uživatel nepřihlášen
Přihlášení Registrace
Důležitá upozornění

V době velikonočních prázdnin od 18. 4. do 22. 4. 2019 se nebude konat pravidelná zájmová činnost.