Akce konané za poslední rok

  • 17. 1. 2020 - 21. 2. 2020: Kurz háčkování | Oddělení estetiky
  • 16. 12. 2019 - 20. 12. 2019: Lego výstava | Oddělení techniky a jazyků
  • 15. 12. 2019: Vánoční koncert souboru RADOST | Oddělení lidového tance a přírodovědy
  • 15. 12. 2019 - 16. 12. 2019: Přespání hostů z Plzně soubor Mladinka | Oddělení lidového tance a přírodovědy
  • 13. 12. 2019 - 14. 12. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení moderního tance
  • 13. 12. 2019: Výukový program vánoční drátkování | Oddělení estetiky
  • 12. 12. 2019: Vánoční florbalový turnaj | Oddělení hudby a sportu
  • 9. 12. 2019: Okresní kolo florbalu 6.-7.tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 8. 12. 2019: ALFA CUP 2019 | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 12. 2019: Okresní kolo florbalu dívek 8.-9.tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 12. 2019 - 7. 12. 2019: Kouzelná vánoční fotografická noc | Oddělení techniky a jazyků
  • 5. 12. 2019: Okresní kolo florbalu chlapců 8.-9.tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 12. 2019 - 27. 2. 2020: Cvičení RELAX 3,4 | Oddělení moderního tance
  • 5. 12. 2019: Výukový program - svícen se sklem | Oddělení estetiky
  • 3. 12. 2019: VP - stromeček adventní | Oddělení estetiky
  • 30. 11. 2019: Vánoční keramická sobota | Oddělení estetiky
  • 30. 11. 2019: Závody ve sportovním lezení | Oddělení hudby a sportu
  • 29. 11. 2019 - 2. 12. 2019: Okrskové kolo ve florbalu - chlapci 6.+7.tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 29. 11. 2019: Zpívání u Vánočního stromu | Oddělení lidového tance a přírodovědy
  • 29. 11. 2019: Pohodová noc | Oddělení estetiky
  • 28. 11. 2019: Okresní kolo ve florbalu SŠ - chlapci | Oddělení hudby a sportu
  • 25. 11. 2019: Okresní kolo florbalu dívek 6. 7. tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 25. 11. 2019: Výukový program svícen se sklem | Oddělení estetiky
  • 24. 11. 2019: Soustředění HPM DS - Petra | Oddělení moderního tance
  • 23. 11. 2019: Fotografický výlet do Prahy | Oddělení techniky a jazyků
  • 22. 11. 2019 - 23. 11. 2019: Soustředění Street dance ml. + str. | Oddělení moderního tance
  • 21. 11. 2019 - 22. 11. 2019: Okrskové kolo ve florbalu - chlapci 8.+9.tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 20. 11. 2019: Výukový program | Oddělení estetiky
  • 20. 11. 2019: VÝUKOVÝ PROGRAM | Oddělení estetiky
  • 16. 11. 2019: Turnaj florbal JUN 2019/5 | Oddělení hudby a sportu
  • 15. 11. 2019: Okrskové kolo ve florbalu - dívky 8.+9.tř. | Oddělení hudby a sportu
  • 14. 11. 2019: Okresní kolo ve florbalu SŠ - dívky | Oddělení hudby a sportu
  • 10. 11. 2019: Turnaj florbal DOR 2019/4 | Oddělení hudby a sportu
  • 7. 11. 2019 - 8. 11. 2019: Okrsková kola ve florbalu SŠ - chlapci | Oddělení hudby a sportu
  • 2. 11. 2019: Turnaj florbal JUN 2019/4 | Oddělení hudby a sportu
  • 1. 11. 2019: Strašidelná stezka | Oddělení estetiky
  • 1. 11. 2019 - 2. 11. 2019: Pohodová noc | Oddělení estetiky
  • 27. 10. 2019: Turnaj florbal DOR 2019/3 | Oddělení hudby a sportu
  • 19. 10. 2019: Turnaj florbal JUN 2019/3 | Oddělení hudby a sportu
  • 18. 10. 2019 - 29. 11. 2019: Fotografický workshop 1 | Oddělení techniky a jazyků
  • 15. 10. 2019: Evropský bál - Festival Tradice | Oddělení lidového tance a přírodovědy
  • 13. 10. 2019: Turnaj florbal DOR 2019/2 | Oddělení hudby a sportu
  • 12. 10. 2019: Drakiáda | Oddělení hudby a sportu
  • 10. 10. 2019: Pohár Josefa Masopusta fotbal SŠ okresní kolo | Oddělení hudby a sportu
  • 5. 10. 2019: Turnaj florbal JUN 2019/2 | Oddělení hudby a sportu
  • 3. 10. 2019 - 30. 1. 2020: Cvičení s Míšou | Oddělení moderního tance
  • 29. 9. 2019: Turnaj florbal DOR 2019/1 | Oddělení hudby a sportu
  • 28. 9. 2019: Polabinská pouť | Oddělení estetiky
  • 24. 9. 2019: Pohár DDM ALFA v minikopané | Oddělení hudby a sportu
  • 21. 9. 2019 - 22. 9. 2019: Soustředění souboru RADOST | Oddělení lidového tance a přírodovědy
  • 21. 9. 2019: Turnaj florbal JUN 2019/1 | Oddělení hudby a sportu
  • 21. 9. 2019: Turnaj florbal MŽ 2019/1 | Oddělení hudby a sportu
  • 20. 9. 2019: Rozloučení s létem | Oddělení techniky a jazyků
  • 19. 9. 2019 - 21. 11. 2019: Cvičení RELAX 1,2 | Oddělení moderního tance
  • 19. 9. 2019 - 23. 9. 2019: Pohár Josefa Masopusta fotbal SŠ okrsková kolo | Oddělení hudby a sportu
  • 20. 6. 2019: Fotografická vernisáž | Oddělení techniky a jazyků
  • 19. 6. 2019: Rozlučka HPM DS Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 6. 2019: Vystoupení RADOST na Zrcadle umění | Oddělení tance a přírodovědy
  • 9. 6. 2019: Vystoupení souboru RADOST - Rozmlouvání | Oddělení tance a přírodovědy
  • 8. 6. 2019: Vystoupení souboru RADOST - Festival v HK | Oddělení tance a přírodovědy
  • 7. 6. 2019: Vystoupení souboru RADOST - Perštýnská noc | Oddělení tance a přírodovědy
  • 6. 6. 2019: Den dětí v Alfě | Oddělení estetiky
  • 6. 6. 2019: Vystoupení na Den dětí v Alfě | Oddělení tance a přírodovědy
  • 4. 6. 2019: ALFA DAY SHOW | Oddělení hudby a sportu
  • 1. 6. 2019: Vystoupení na Den dětí na Závodišti | Oddělení tance a přírodovědy
  • 28. 5. 2019: Krajské kolo dopravní soutěže BESIP | Oddělení techniky a jazyků
  • 26. 5. 2019: MIA FESTIVAL FINÁLE 2019 - HPM DS | Oddělení tance a přírodovědy
  • 25. 5. 2019: Apartmány PRAHA | Oddělení techniky a jazyků
  • 25. 5. 2019: Hronovské jablíčko 2019 - Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 24. 5. 2019: VP pro MŠ - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 24. 5. 2019: Soustředění HPM DS - Petra, Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 24. 5. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 20. 5. 2019: Krajské kolo McD Cupu | Oddělení hudby a sportu
  • 17. 5. 2019 - 19. 5. 2019: Florbalové soustředění | Oddělení hudby a sportu
  • 15. 5. 2019: Výukový program - Liška | Oddělení estetiky
  • 14. 5. 2019: Okresní kolo dopravní soutěže BESIP | Oddělení techniky a jazyků
  • 13. 5. 2019: Okresní kolo McD Cupu | Oddělení hudby a sportu
  • 12. 5. 2019: BETA DANCE 2019 - HPM DS Hanka, Markéta ml. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 11. 5. 2019: TDM CUP 2019 - HPM DS Petra | Oddělení tance a přírodovědy
  • 10. 5. 2019 - 11. 5. 2019: Soustředění Stret dance str., ml. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 10. 5. 2019: Vystoupení Street dance ml., str., Aerobik | Oddělení tance a přírodovědy
  • 8. 5. 2019 - 9. 5. 2019: Zájezd do Legolandu | Oddělení hudby a sportu
  • 7. 5. 2019: Kvalifikace na republikové kolo malá kopaná Ch + D | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 5. 2019: Krajské kolo elektrotechniků | Oddělení techniky a jazyků
  • 5. 5. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/6 | Oddělení hudby a sportu
  • 4. 5. 2019: 5. kolo Východočeské ligy DDM - ZRUŠENO | Oddělení hudby a sportu
  • 4. 5. 2019: Fotografický výlet do Čachnova - ZRUŠENO | Oddělení techniky a jazyků
  • 4. 5. 2019: Jarní pohár DDM ALFA | Oddělení hudby a sportu
  • 3. 5. 2019: Soustředění Stret dance str., ml. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 3. 5. 2019: Májové slavnosti - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 3. 5. 2019: Lezení na Škrovádě | Oddělení hudby a sportu
  • 2. 5. 2019 - 3. 5. 2019: Okrsková kola McD Cup | Oddělení hudby a sportu
  • 1. 5. 2019: Zkouška a koncert Vítání máje - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 30. 4. 2019: Návštěva psího útulku | Oddělení tance a přírodovědy
  • 30. 4. 2019: Krajské kolo malé kopané | Oddělení hudby a sportu
  • 30. 4. 2019: Čarodějnice v Polabinách | Oddělení tance a přírodovědy
  • 29. 4. 2019 - 17. 5. 2019: Výstava estetického oddělení | Oddělení estetiky
  • 28. 4. 2019: CDT 2019 MČR - HPM DS Petra, Markéta ml., str. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 27. 4. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/9 | Oddělení hudby a sportu
  • 27. 4. 2019: Mimořádná zkouška RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 26. 4. 2019: Výukový program - srdíčko, ruce | Oddělení estetiky
  • 26. 4. 2019 - 28. 4. 2019: Kytarové soustředění Čistěves | Oddělení hudby a sportu
  • 26. 4. 2019: Soustředění HPM DS - Petra | Oddělení tance a přírodovědy
  • 25. 4. 2019: Výukový program - srdíčko | Oddělení estetiky
  • 25. 4. 2019: Okresní kolo malá kopaná | Oddělení hudby a sportu
  • 24. 4. 2019: Výukový program - srdíčko a liška | Oddělení estetiky
  • 24. 4. 2019: Krajské kolo Poháru Josefa Masopusta Florbal SŠ | Oddělení hudby a sportu
  • 20. 4. 2019: TSR 2019 - HPM DS Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 17. 4. 2019 - 18. 4. 2019: Pohodová noc v DDM ALFA | Oddělení estetiky
  • 14. 4. 2019: MIA dance festival - HPM DS Hanka, Petra, Markéta ml., str. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/8 | Oddělení hudby a sportu
  • 13. 4. 2019: Sobotní cvičení s Míšou | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: Vystoupení na Jarmarku v HM - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: Vystoupení RADOST na Jarmarku u Globusu | Oddělení tance a přírodovědy
  • 13. 4. 2019: MIA dance festival - Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 4. 2019: Soustředění HPM DS - Hanka, Markéta str. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 4. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 4. 2019: Soustředění HPM DS - Petra | Oddělení tance a přírodovědy
  • 12. 4. 2019: Výukový program - srdíčko | Oddělení estetiky
  • 10. 4. 2019 - 11. 4. 2019: Okrsková kola malá kopaná | Oddělení hudby a sportu
  • 9. 4. 2019: Vystoupení RADOST Domov seniorů Dubina | Oddělení tance a přírodovědy
  • 6. 4. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/6 | Oddělení hudby a sportu
  • 6. 4. 2019: FTM 2019 - HPM DS Markéta ml. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 5. 4. 2019 - 24. 5. 2019: Fotografický workshop 4 | Oddělení techniky a jazyků
  • 31. 3. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/7 | Oddělení hudby a sportu
  • 30. 3. 2019: 4. kolo Východočeské ligy DDM | Oddělení hudby a sportu
  • 30. 3. 2019: Děti v akci - Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 30. 3. 2019: TSR 2019 - HPM DS Petra, Hanka | Oddělení tance a přírodovědy
  • 30. 3. 2019: Soutěž v Červeném Kostelci - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 29. 3. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 29. 3. 2019: Výukový program | Oddělení estetiky
  • 28. 3. 2019: Krajské kolo - Florbal Junior | Oddělení hudby a sportu
  • 24. 3. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/5 | Oddělení hudby a sportu
  • 23. 3. 2019: Soustředění RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 23. 3. 2019: CDT 2019 - Chrudim, HPM DS Petra, Markéta ml., str. | Oddělení tance a přírodovědy
  • 16. 3. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 15. 3. 2019: Setkání Muzik | Oddělení tance a přírodovědy
  • 14. 3. 2019: Okresní kolo - Florbal Junior | Oddělení hudby a sportu
  • 10. 3. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/6 | Oddělení hudby a sportu
  • 9. 3. 2019: Taneční soutěž v Selbu | Oddělení tance a přírodovědy
  • 8. 3. 2019: Vystoupení souboru RADOST v obci Vyžice | Oddělení tance a přírodovědy
  • 4. 3. 2019: Masopust v Polabinách - RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 3. 3. 2019: Karneval na Dukle | Oddělení tance a přírodovědy
  • 1. 3. 2019 - 2. 3. 2019: Soustředění Taneční gymnastika | Oddělení tance a přírodovědy
  • 24. 2. 2019: Turnaj florbal MŽ 2018/4 | Oddělení hudby a sportu
  • 24. 2. 2019: Školení trenérů - florbal | Oddělení hudby a sportu
  • 23. 2. 2019: Karneval + vystoupení | Oddělení tance a přírodovědy
  • 23. 2. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/5 | Oddělení hudby a sportu
  • 22. 2. 2019: Fotografická vernisáž | Oddělení techniky a jazyků
  • 21. 2. 2019 - 23. 5. 2019: RELAX 3 (20x) | Oddělení tance a přírodovědy
  • 16. 2. 2019 - 17. 2. 2019: Soustředění RADOST | Oddělení tance a přírodovědy
  • 16. 2. 2019: 3. kolo Východočeské ligy DDM | Oddělení hudby a sportu
  • 15. 2. 2019 - 29. 3. 2019: Fotografický workshop 3 | Oddělení techniky a jazyků
  • 31. 1. 2019 - 1. 2. 2019: Pohodová noc v Alfě | Oddělení estetiky
  • 31. 1. 2019 - 1. 2. 2019: Pohodová noc v DDM ALFA | Oddělení estetiky
  • 20. 1. 2019: Turnaj florbal dorost - 2018/4 | Oddělení hudby a sportu