"Tour de pěšky"

"Tour de pěšky"

 

DDM ALFA vyhlašuje soutěž Putování ve stylu „Tour de pěšky.“

Vážení rodiče, milé děti,

rádi bychom Vám poděkovali za přízeň, kterou nám věnujete a trpělivost se znovuotevřením. Výuka v DDM byla bohužel na dobu neurčitou pozastavena a my se s Vámi nemůžeme osobně setkávat. K ulehčení této náročné doby jsme si pro Vás připravili soutěž, která Vás zavede ven, na čerstvý vzduch, kde objevíte nová zákoutí našich měst a dozvíte se pár zajímavostí

Jedná se o 6 tras po Pardubicích a Lázních Bohdaneč: Tour de Polabiny, Tour de Rosice, Tour de Labe I, Tour de Labe II, Tour de Dukla a Tour de Bohdaneč. Na nich Vás čeká pár otázek, po jejichž zodpovězení budete schopni vyplnit tajenku a zjistit výsledek.

Na tomto odkazu naleznete všechny dokumenty, které budete k trasám potřebovat, jedná se o propozice, úkoly, mapu a tajenku. Kdo doma nemá tiskárnu, vytištěné soubory si budete moct vyzvednout v DDM ALFA v Polabinách v naší dřevěné budce ve dvoře nebo v DDM ALFA, op DELTA na Dukle u „Služby dne“ (nutno zazvonit).

Každá trasa má svoje soubory (propozice, úkoly, mapu a tajenku), pro splnění je budete potřebovat! Soutěží se o menší překvapení. Každá trasa bude mít 5 vítězů, bude slosovaná zvlášť. Výherci budou kontaktováni, a bude jim sdělen termín převzetí výhry.

Pro zapsání je nutno odevzdat vyplněnou tajenku, ke které ještě dopíšete kontaktní údaje (jméno, věk, telefonní číslo a email). Vyplněnou tajenku můžete odevzdat zasláním na náš email soutez@ddmalfa.cz nebo vhozením do schránek.

Soutěž startuje 23. 11. 2020 a končí 8. 1. 2021. Vyhlášení bude o týden později, 14. 1. 2021.

Těšíme se na Vaši účast a vyplněné tajenky.

DDM ALFA

Přiložené soubory: