Virtuální běh pro Světlušku

Virtuální běh pro Světlušku

Vážení rodiče a milé děti,

dnes bychom Vám rádi slovem Světlušky představili projekt virtuální běh pro Světlušku.

Letos budeme již podruhé virtuálně běhat společně s Rozběháme Česko. A protože k pohybu chceme po prosezeném roce motivovat zejména děti, připravili jsme nově osobní výzvu „sběr kilometrů“, do které se mohou zapojit nejen sportovní týmy, ale také letní výjezdové a příměstské tábory.

Sbírat kilometry lze během, jízdou na kole, na skejtu, na koloběžce, skákáním, zkrátka vším, co vás a děti bude nejvíc těšit. Rozběhněte se s námi, ať už pro chybějící radost z pohybu, pro pevné zdraví, nebo zkrátka pro učinění dobrého skutku. Vychutnejte si letní výběh zalitý slunečními paprsky a pomozte nám svítit nevidomým a slabozrakým.

Jak na to?

Stačí se online registrovat a pak si běh kdykoliv a kdekoliv trasovat s oblíbenou aplikací v termínu od 15. 7.  do 15. 8. 2021 a následně se podělit o screenshot. Registrace, která pro děti činí 150 Kč a pro dospělé 200 Kč, putuje do veřejné sbírky Světluška. Máme kategorie na míru dětem jako "světýlko, poletucha, brouček apod.".

Co najdete ve startovním balíčku?

Startovní balíček zahrnuje startovní číslo, medaili, diplom a drobnou pozornost v podobě slevového kupónu od společnosti Herbadent, partnera naší výzvy.

Více informací k přihlášení do virtuálního běhu spolu s registrací naleznete přímo na stránkách Rozběháme Česko. Událost je pak k nalezení zde