Zpět na přehled výjezdových táborů

Letní dětský tábor Nesměř

Termín a místo konání: 20. 7. - 2. 8. 2019 (14 dnů), Nesměř u Velkého Meziříčí.
Ubytování: Čtyřlůžkové chaty, velká klubovna.
Stravování: 6x denně, snídaně formou švédských stolů, teplé obědy a večeře, druhá večeře.
Téma tábora: Celotáborová hra "S čerty nejsou žerty aneb dobrýho nepálí". Moderní pojetí čertovské tématiky, znalost pekelných zákonitostí, zábava, výuka dovedností. Soutěže a hry týmů mezi sebou.
Další náplň pobytu: Zajímavé sporty, řeka, koupání, výlety, přespání mimo tábor, diskotéky, příjemná zábava!
Příroda: Lesy, kopcovitá krajina, řeka, zříceniny a hrady.
Okolní města na výlety: Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč.
Vedoucí: Zkušení, dlouholetí interní a externí pedagogičtí zaměstnanci DDM ALFA.
Zdravotní zajištění: Zdravotník s potřebnou kvalifikací, dlouholeté zkušenosti.
Další: Přihlášeným zájemcům nabídneme na jaře seznamovací akci!
V ceně tábora: 14 denní pobyt, doprava na tábor a zpět, vstupy, výlety, stravování 6x denně, celodenní pitný režim, ceny do soutěží, pedagogický dozor, pojištění. 
Fotogalerie našeho tábora z Nesměře z roku 2018: http://ddmalfa.rajce.idnes.cz/

Do Nesměře se vracíme na základě dlouholetých vynikajících zkušeností. Ubytování, stravování, krajina, řeka, správce - to všechno nás přesvědčilo, že je to správné místo pro naše táborníky! Tábor se nachází u Velkého Meziříčí. Poblíž je dopravní spojení, pro cestování ideální. Můžeme jet do Jihlavy, Třebíče a vidět tak více zajímavých míst. Zachovali jsme stejný počet 14 dnů, které jsou pro táborový příběh zásadní.

Základem každého tábora je dobrá kuchyně. Stravování je zajištěno 6x denně! Snídaně jsou formou švédských stolů, obědy a večeře jsou teplé, nedochází k opakování. V případě výletů se s námi kuchaři domlouvají na vhodném balíčku na cestu. Ubytování je v čtyřlůžkových chatkách, děti mají možnost se ubytovat s kamarády. K dispozici je klubovna, ohniště, hřiště na fotbal, vybíjenou a travnaté plochy pro sportovní vyžití. Říčka Oslava je příjemným zpestřením na koupání nebo jako součást a her. Příroda je překrásná. Rozlehlé lesní porosty, kopcovitá tajuplná krajina, zříceniny jako stvořené pro přespání celého tábora. Pro děti z Pardubic a okolí je pobyt v čisté přírodě pro jejich zdraví nejlepší možností, jak strávit minimálně dva týdny v přírodě. Náplň tábora je opět nová, táborníci se mají na co těšit! Připravili jsme celotáborový příběh s názvem „S čerty nejsou žerty aneb dobrýho nepálí“. Čekají nás divotvorné čertovské soutěže v přírodě a klubovně, přespání v lese, akční, ale i logické, vědomostní, dovednostní hry a především dobrá zábava! Součástí táborového programu jsou také výlety. Máme v plánu navštívit chráněnou oblast Nesměř, Nesměřské údolí, podíváme se také do civilizace, zaplaveme si v bazénu a nemineme zajímavé zříceniny se soutěžemi včetně jednoho velkého překvapení.

Tábor povedou zkušení vedoucí. S DDM spolupracují řadu let, tvoří partu nadšenců, na které je spolehnutí a kteří udělají pro Vaše děti maximum. Zdravotní péče je zajištěna. Pro přihlášené zájemce nabídneme zajímavou akci, kde poznají nejenom nové kamarády, ale i své vedoucí. Cena tábora je více než přijatelná – 5 800 Kč pro pardubické a 6 000 Kč pro mimopardubické děti. V ceně je 14 denní pobyt, doprava na tábor a zpět, vstupy, výlety, stravování, celodenní pitný režim, ubytování, výuka, ceny do soutěží, pedagogický dozor, pojištění. 
 
Těšíme se na Vás! 
Vaši táboroví vedoucí Doutnák, Méďa Béďa, Skvrna, Šmudla, Hambáč, Rezerva, Koumák a Odlesk. 

Tábor je určen pro věkovou kategorii: od 6 do 13 let.

Kontaktní osoba: Miloš Adamů - tel.: 606752894, milos.adamu@ddmalfa.cz

Termín tábora

Tábor probíhá v termínu: 20. 7. 2019 - 2. 8. 2019

účastníci

Již nejsou volná místa

náhradníci

Přihlásit

Cena tábora

Cena je určena podle věkové kategorie účastníka. Pokud u dané kategorie cena není uvedena, není tábor pro danou kategorii určen.
PředškolákVOŠDospělý
Pardubičtí 5 800 Kč 5 800 Kč --- --- ---
Mimopardubičtí 6 000 Kč 6 000 Kč --- --- ---
Cena za tábor obsahuje nevratnou zálohu 1 000 Kč.

Informační schůzka

Informační schůzka proběhne ve středu 19. června 2019 od 17:00 hodin v DDM ALFA.

Přiložené soubory: