Zpět na přehled výjezdových táborů

Letní dětský tábor Nesměř

Termín a místo konání: 18. 7. - 31. 7. 2020 (14 dnů), Nesměř u Velkého Meziříčí.
Ubytování: Čtyřlůžkové chaty, velká klubovna.
Stravování: 6x denně, snídaně formou švédských stolů, teplé obědy a večeře, druhá večeře.
Téma tábora: Celotáborová hra "Astrodrama detektiva Nostradama aneb vesmír v ohrožení!".
Další náplň pobytu: Hry logické, sportovní, dovednostní, výlety, řeka, koupání, diskotéky, přespání mimo tábor, příjemná zábava!
Příroda: Lesy, kopcovitá krajina, řeka, zříceniny a hrady.
Okolní města na výlety: Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč.
Vedoucí: Zkušení, dlouholetí interní a externí pedagogičtí zaměstnanci DDM ALFA.
Zdravotní zajištění: Zdravotní sestra s potřebnou kvalifikací, dlouholeté zkušenosti.
Další: Přihlášeným zájemcům nabídneme na jaře seznamovací akci!
V ceně tábora: 14 denní pobyt, doprava na tábor a zpět, stravování 6x denně (snídaně formou švédského stolu), celodenní pitný režim, vstupy, výlety, ceny do soutěží, pedagogický dozor, pojištění. 
Fotogalerie našeho tábora z Nesměře z roku 2019: http://ddmalfa.rajce.idnes.cz/

Do Nesměře se velmi rádi vracíme na základě dlouholetých vynikajících zkušeností. Perfektní jídlo, ubytování, krajina, řeka, jedinečný správce! Tábor se nachází u Velkého Meziříčí. Poblíž je dopravní spojení, pro cestování ideální. Můžeme jet do Jihlavy, Třebíče a vidět tak více zajímavých míst. Zachovali jsme stejný počet 14 dnů, které jsou pro náš příběh zásadní.
Základem každého tábora je dobrá kuchyně. Stravování je zajištěno 6x denně! Snídaně jsou formou švédských stolů, obědy a večeře teplé. V případě výletů dostáváme balíčky. Ubytování je v čtyřlůžkových chatkách, děti mají možnost ubytování s kamarády. K dispozici je klubovna, ohniště, hřiště na fotbal, vybíjenou a travnaté plochy pro sportovní vyžití. Říčka Oslava je příjemným zpestřením na koupání nebo jako součást a her. Příroda je překrásná. Lesní porosty, kopcovitá tajuplná krajina, zříceniny jako stvořené pro přespání.
Pro děti je připravený velmi zajímavý a zábavný celotáborový detektivní příběh s názvem „ASTRODRAMA DETEKTIVA NOSTRADAMA ANEB VESMÍR V OHROŽENÍ!“. Čeká nás vesmírné putování Dalekoletem, detektivní pátrání, zajímavé soutěže v přírodě a klubovně, přespání v lese, akční, logické, dovednostní hry a především dobrá zábava! Součástí tábora jsou výlety. Navštívíme přírodní park Balinské údolí, podíváme se do civilizace, zaplaveme v bazénu, nemineme tajemné zříceniny se soutěžemi včetně jednoho překvapení!
Tábor povedou zkušení vedoucí. S DDM spolupracují řadu let, tvoří partu nadšenců, na které je spolehnutí a kteří udělají pro děti maximum. Zdravotní péče je zajištěna zdravotní sestrou. Cena tábora je více než přijatelná – 6 500 Kč (6 800 Kč pro mimopardubické děti). V ceně je 14 denní pobyt, doprava autobusem na tábor a zpět, vstupy, výlety, stravování, celodenní pitný režim, ubytování, výuka, ceny do soutěží, pedagogický dozor a pojištění.
 
Vaši vedoucí Doutnák, Vojta, Šmudla, Koumák, Spongebob, Rocky, Radar, Květák, Pecka a Odlesk.

Tábor je určen pro věkovou kategorii: od 6 do 13 let.

Kontaktní osoba: Miloš Adamů - tel.: 606752894, milos.adamu@ddmalfa.cz

Termín tábora

Tábor probíhá v termínu: 18. 7. 2020 - 31. 7. 2020

účastníci

Již nejsou volná místa

náhradníci

Přihlásit

Cena tábora

Cena je určena podle věkové kategorie účastníka. Pokud u dané kategorie cena není uvedena, není tábor pro danou kategorii určen.
PředškolákVOŠDospělý
Pardubičtí 6 500 Kč 6 500 Kč --- --- ---
Mimopardubičtí 6 800 Kč 6 800 Kč --- --- ---
Cena za tábor obsahuje nevratnou zálohu 1 000 Kč.

Informační schůzka

Informační schůzka proběhne ve středu 17. června 2020 od 17:00 hodin v DDM ALFA.

Přiložené soubory: