Akce

Nadcházející

  • 14. 12. 2018: Vánoční papírové tvoření | Oddělení tance a estetiky

Akce konané za poslední rok

  • 7. 12. 2018: Vánoční perníčky | Oddělení tance a estetiky
  • 7. 12. 2018: Chemická olympiáda kat. A - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 7. 12. 2018: Výukový program ZŠ Třebosice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 12. 2018: Vánoční jarmark na ZŠ J. Ressla | Oddělení tance a estetiky
  • 4. 12. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 12. 2018 - 21. 12. 2018: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 30. 11. 2018: Vánoční věnce | Oddělení tance a estetiky
  • 30. 11. 2018: Přednáška pro veřejnost - Jsou možné mezihvězdné lety? | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 28. 11. 2018: Chemická olympiáda kat. E - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 28. 11. 2018: Výukový program Střední zdravotnická škola | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 11. 2018: Florbalový turnaj - VČ florbalová liga | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 23. 11. 2018 - 24. 11. 2018: Festival her a hraček | Oddělení tance a estetiky
  • 21. 11. 2018: Výukový program Umažme si ručičky | Oddělení tance a estetiky
  • 20. 11. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 15. 11. 2018: Exkurze ZŠ Resslova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 11. 2018: Zámek plný knih - popularizační akce | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 8. 11. 2018: Exkurze ZŠ Resslova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 11. 2018 - 27. 11. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 6. 11. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 4. 11. 2018 - 18. 12. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 2. 11. 2018 - 30. 11. 2018: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 11. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 23. 10. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 10. 2018: Přednáška pro veřejnost - Spektra emisních oblak | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 18. 10. 2018: Peer program ZŠ Dašice | Oddělení tance a estetiky
  • 13. 10. 2018: Podzimní slavnosti s MMP | Oddělení tance a estetiky
  • 12. 10. 2018: Exkurze ZŠ Dubina | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 10. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 5. 10. 2018: Noc vědců | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 10. 2018 - 25. 10. 2018: Pozorování pro veřejnost - 21 centimetrů aneb pobřeží hvězdných ostrovů | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 10. 2018 - 23. 10. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 10. 2018 - 31. 10. 2018: Pilates a bodyform (18x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 25. 9. 2018: Exkurze ZŠ Noe | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 9. 2018 - 26. 9. 2018: Pilates a bodyform (3x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 23. 9. 2018: Krajské dožínky 2018 | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 18. 9. 2018 - 25. 9. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 14. 9. 2018: Táborové mejdlo | Oddělení tance a estetiky
  • 7. 9. 2018 - 27. 9. 2018: Pozorování pro veřejnost - Mars a Saturn v dohledu (2x) | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 17. 8. 2018: Mimořádné pozorování - 4 planety | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 27. 7. 2018: Mimořádné pozorování úplného zatmění Měsíce | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 21. 6. 2018: Taneční vystoupení FiTDance a spol. | Oddělení tance a estetiky
  • 19. 6. 2018: Exkurze ZŠ a MŠ Příbram | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 12. 6. 2018: Sportovní hry mateřských škol - finále | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 7. 6. 2018: Setkání s externisty | Oddělení tance a estetiky
  • 6. 6. 2018 - 15. 6. 2018: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 5. 6. 2018 - 7. 6. 2018: Přírodovědná poznávací soutěž | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 5. 6. 2018 - 12. 6. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 6. 2018 - 29. 6. 2018: Pozorování pro veřejnost - Slunce jak ho neznáte | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 6. 2018: 10. jarní slavnost TPŠ | Oddělení tance a estetiky
  • 31. 5. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Cesta ke hvězdám | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 29. 5. 2018: Pythagoriáda | Oddělení tance a estetiky
  • 29. 5. 2018: Exkurze MŠ Čeperka | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 29. 5. 2018: Závěrečný koncert hudebních kroužků - flétna, kytara | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 25. 5. 2018: Přednáška pro veřejnost - Klenoty USA - krajinné i hvězdné | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 25. 5. 2018: Exkurze MŠ Ostřešany | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 5. 2018: Závěrečný koncert hudebních kroužků - klavír, flétna | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 23. 5. 2018: Exkurze ZŠ Knířov | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 22. 5. 2018: Sportovní hry mateřských škol - semifinále | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 18. 5. 2018: Abilympiáda 2018 | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 17. 5. 2018: Exkurze ZŠ Týnec nad Labem | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 16. 5. 2018: Exkurze ZŠ Týnec nad Labem | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 15. 5. 2018 - 29. 5. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 14. 5. 2018 - 18. 5. 2018: Přednášky s městskou policií | Oddělení tance a estetiky
  • 12. 5. 2018: Chemická olympiáda kat. B - krajské kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 11. 5. 2018: Exkurze MŠ Staré Čívice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 10. 5. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Sluneční soustava | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 5. 5. 2018: Florbalový turnaj - VČ liga DDM | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 5. 2018: Stavění májí s MO V | Oddělení tance a estetiky
  • 4. 5. 2018: Exkurze MŠ Pospíšilovo nám. | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 5. 2018: Exkurze MŠ Pospíšilovo nám. | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 5. 2018 - 31. 5. 2018: Pozorování pro veřejnost - Planetární divadlo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 5. 2018 - 30. 5. 2018: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 2. 5. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 27. 4. 2018: Fyzikální olympiáda kat. E, F - krajské kolo | Oddělení tance a estetiky
  • 27. 4. 2018: Přednáška pro veřejnost - Radiokominikace a kosmická technika | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 4. 2018: Exkurze důchodci Rybitví | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 23. 4. 2018: Biologická olympiáda kat. C - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 4. 2018: Soutěž v programování - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 18. 4. 2018: Exkurze MŠ Pospíšilovo nám. | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 17. 4. 2018: Matematická olympiáda kat. Z6, Z7, Z8 - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 17. 4. 2018: Přírodovědci ZŠ Benešovo nám. | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 14. 4. 2018: Chemická olympiáda kat. C - krajské kolo | Oddělení tance a estetiky
  • 12. 4. 2018: Biologická olympiáda kat. D - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 12. 4. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Planeta Země | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 11. 4. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Podmínky pro život | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 10. 4. 2018: Exkurze ZŠ Artura Krause | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 10. 4. 2018: Exkurze MŠ Klubíčko | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 8. 4. 2018: Florbalový turnaj - VČ liga DDM | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 4. 2018: Fyzikální olympiáda kat. E, F - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 4. 4. 2018 - 27. 4. 2018: Pozorování pro veřejnost - Zářivá Venuše na obzoru | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 4. 4. 2018 - 27. 4. 2018: Pilates a bodyform (12x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 4. 2018: Exkurze MŠ Čtyřlístek | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 4. 4. 2018: Exkurze MŠ Čtyřlístek | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 4. 2018 - 24. 4. 2018: Břišní tance (6x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 4. 2018 - 30. 4. 2018: Přednášky s městskou policií (21x) | Oddělení tance a estetiky
  • 27. 3. 2018: Matematická olympiáda - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 3. 2018: Chemická olympiáda kat. D krajské kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 23. 3. 2018: Přednáška pro veřejnost - Slunce jak ho neznáte | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 23. 3. 2018: Exkurze SVČ DUHA | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 22. 3. 2018: Exkurze MŠ Korálek | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 21. 3. 2018: Právo pro každý den 2018 | Oddělení tance a estetiky
  • 21. 3. 2018: Exkurze MŠ Jankovice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 3. 2018: Matematický klokan | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 12. 3. 2018: Exkurze DDM Chrudim | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 3. 2018: Chemická olympiáda kat. D okresní kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 6. 3. 2018 - 27. 3. 2018: Břišní tance (5x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 3. 2018: Dětský karneval | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 3. 2018 - 15. 3. 2018: Umažme si ručičky - výukový program | Oddělení tance a estetiky
  • 1. 3. 2018 - 29. 3. 2018: Pozorování pro veřejnost - 110 pokladů pana Messiéra | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 3. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Atmosféra | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 3. 2018 - 30. 6. 2018: Odborná činnost astronomie pokročilí (5x) | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 3. 2018 - 29. 3. 2018: Pilates a bodyform (18x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 28. 2. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Podmínky pro život | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 23. 2. 2018: Přednáška pro veřejnost - Dobrodružství jménem VOYAGER | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 20. 2. 2018: Exkurze Stacionář Slunečnice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 17. 2. 2018: Florbalový turnaj - VČ liga DDM | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 15. 2. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Co ukrývá Země | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 14. 2. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Podmínky pro život | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 2. 2018: Wolkrův Prostějov 2018 - oblastní kolo Chrudim, Pardubice | Oddělení tance a estetiky
  • 9. 2. 2018: SLUNCE | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 2. 2018 - 27. 2. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 6. 2. 2018: Exkurze MŠ Doubek | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018: Pozorování pro veřejnost - Naše oči v kosmu | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 2. 2018: Exkurze ZŠ Orlické Podhůří - Napříč Galaxií | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 30. 1. 2018: Badatelská dílna - MŠ Korálek | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 26. 1. 2018: Přednáška pro veřejnost - 15 let od havárie raketoplánu Columbia | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 1. 2018: Matematická olympiáda kat. Z5, Z9 - okresní kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 13. 1. 2018: Florbalový turnaj - VČ liga DDM | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 11. 1. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Tajemství Země | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 10. 1. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova - Podmínky pro život | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 1. 2018 - 30. 1. 2018: Břišní tance (6x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 3. 1. 2018 - 31. 1. 2018: Pilates a bodyform (26x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 3. 1. 2018 - 31. 1. 2018: Pozorování pro veřejnost - Ledový příběh Sluneční soustavy | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 20. 12. 2017: Vánoční besídka OTE | Oddělení tance a estetiky
  • 18. 12. 2017: Vánoční koncert hudebních kroužků | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 15. 12. 2017: Vánoční perníčky | Oddělení tance a estetiky
  • 14. 12. 2017: Jak se světlo naučilo kreslit | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 13. 12. 2017: ZŠ Staňkova - Podmínky pro život | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
uživatel nepřihlášen
Přihlášení Registrace
Důležitá upozornění

Vážení rodiče, od září 2018 bude probíhat na op DELTA rekonstrukce velkého sálu, z tohoto důvodu bude částečně omezen provoz DDM a pohyb po op DELTA bude se zvýšenou opatrností, některé kroužky mohou být po dobu rekonstrukce přesunuty do náhradních prostor. Děkujeme za pochopení.