Akce konané za poslední rok

  • 28. 6. 2019: Přednáška pro veřejnost - Před 50 roky na Měsíci | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 20. 6. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 6. 2019: Závěrečné vystoupení Fit Dance 2019 | Oddělení tance a estetiky
  • 18. 6. 2019: Exkurze MŠ Pospíšilovo nám. | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 14. 6. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 13. 6. 2019: Vědecko technický jarmark | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 12. 6. 2019: Exkurze MŠ Ostřešany | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 11. 6. 2019: Sportovní hry MŠ - finále | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 10. 6. 2019: Vystoupení kroužku Hra na flétnu s doprovodem klavíru v Charitě Pardubice | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 8. 6. 2019 - 9. 6. 2019: Noc na hvězdárně | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 7. 6. 2019 - 28. 6. 2019: Pozorování pro veřejnost | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 4. 6. 2019 - 6. 6. 2019: Přírodovědná poznávací soutěž | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 4. 6. 2019: Závěrečný koncert hudebních kroužků - klavír, flétna | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 6. 2019: Keramická soutěž a výstava "Moře, lodě, majáky" | Oddělení tance a estetiky
  • 4. 6. 2019 - 11. 6. 2019: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 3. 6. 2019 - 14. 6. 2019: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 6. 2019 - 2. 6. 2019: Aviatická pouť | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 31. 5. 2019: Přednáška pro veřejnost - Kdyby fotografie mohly vyprávět | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 30. 5. 2019: Závěrečný koncert hudebních kroužků - kytara | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 30. 5. 2019: Exkurze MŠ Kamarád | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 28. 5. 2019: Pythagoriáda - okresní kolo | Oddělení tance a estetiky
  • 24. 5. 2019: Muzejní noc | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 23. 5. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 21. 5. 2019: Fyzikální olympiáda kat. G - Archimediáda - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 21. 5. 2019: Výukový program DDM Chrudim | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 20. 5. 2019: Výukový program DDM Chrudim | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 15. 5. 2019: Sportovní hry MŠ - semifinále | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 9. 5. 2019: Exkurze ZŠ Nasavrky | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 7. 5. 2019 - 28. 5. 2019: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 5. 2019: Chemická olympiáda kat. B - krajské kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 5. 2019: Florbalový turnaj | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 3. 5. 2019: Májové slavnosti MO V | Oddělení tance a estetiky
  • 3. 5. 2019: Exkurze ZŠ Spořilov | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 5. 2019: Exkurze MŠ Srdíčko | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 5. 2019 - 31. 5. 2019: Pilates a bodyform (23x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 5. 2019 - 27. 5. 2019: Přednášky s městskou policií | Oddělení tance a estetiky
  • 30. 4. 2019: Exkurze ZŠ Spořilov | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 26. 4. 2019: Přednáška pro veřejnost - Mise ExoMars 2020 | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 25. 4. 2019: Soutěž v programování - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 4. 2019: Fyzikální olympiáda kat. E - krajské kolo | Oddělení tance a estetiky
  • 23. 4. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 18. 4. 2019: Velikonoční turnaj ve stolním tenise | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 17. 4. 2019: Výukový program Gymnázium Holice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 16. 4. 2019: Biologická olympiáda kat. C - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 16. 4. 2019: Výukový program Gymnázium Holice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 16. 4. 2019: Noc mladých výzkumníků | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 11. 4. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 10. 4. 2019: Biologická olympiáda kat. D - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 10. 4. 2019: Exkurze MŠ Benešovo nám. | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 4. 2019: Matematická olympiáda kat. Z6, Z7, Z8 - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 4. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 4. 2019: Chemická olympiáda kat. C - krajské kolo | Oddělení tance a estetiky
  • 6. 4. 2019: Dětské divadlo Vesmírnosti | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 4. 2019: Fyzikální olympiáda kat. E, F - okresní kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 4. 2019: Exkurze ZŠ Spořilov | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 4. 2019 - 26. 4. 2019: Pozorování pro veřejnost: Jarní mlhoviny a hvězdokupy | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 4. 2019 - 30. 4. 2019: Břišní tance (4x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 4. 2019 - 29. 4. 2019: Přednášky s městskou policií (28x) | Oddělení tance a estetiky
  • 1. 4. 2019 - 29. 4. 2019: Pilates a bodyform (21x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 30. 3. 2019: Florbalový turnaj | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 29. 3. 2019: Přednáška pro veřejnost - Najdeme mimozemský život!? | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 28. 3. 2019: Dětská skupina Chaloupka | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 27. 3. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 26. 3. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 26. 3. 2019: Právo pro každý den 2019 | Oddělení tance a estetiky
  • 23. 3. 2019: Dětské divadlo Vesmírnosti | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 22. 3. 2019: Chemická olympiáda kat. D - krajské kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 22. 3. 2019: Matematický klokan | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 21. 3. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 20. 3. 2019: Exkurze MŠ Korálek | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 3. 2019: Matematická olympiáda kat. Z9 - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 3. 2019: Exkurze MŠ Vlaštovka | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 15. 3. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova - voda | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 3. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 5. 3. 2019: Chemická olympiáda kat. D - okresní kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 5. 3. 2019: Exkurze MŠ Na Třísle | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 5. 3. 2019 - 26. 3. 2019: Břišní tance (4x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 3. 3. 2019: Dětský karneval | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 3. 2019: Exkurze ZŠ Živanice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 3. 2019 - 29. 3. 2019: Pozorování pro veřejnost - Mlhoviny a hvězdokupy aneb zahrada vesmíru | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 3. 2019: Masopust 2019 | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 3. 2019 - 29. 3. 2019: Pilates a bodyform (25x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 27. 2. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova - půda | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 26. 2. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 22. 2. 2019: Přednáška pro veřejnost - Češi objevují vesmír | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 22. 2. 2019: Výukový program ZŠ Třebosice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 16. 2. 2019: Florbalový turnaj - VČ florbalová liga | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 15. 2. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova - vzduch | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 14. 2. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 12. 2. 2019 - 26. 2. 2019: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 11. 2. 2019 - 28. 2. 2019: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 6. 2. 2019: Exkurze DDM Chrudim | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 2. 2019 - 28. 2. 2019: Pozorování pro veřejnost: Máme dost tmy?! | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 30. 1. 2019: Matematická olympiáda kat. Z5, Z9 - okresní kolo | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 29. 1. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 25. 1. 2019: Přednáška pro veřejnost - Dopady klimatických změn | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 1. 2019: Koncert hudebních kroužků | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 15. 1. 2019: Exkurze ŠD Artura Krause | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 10. 1. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 8. 1. 2019 - 29. 1. 2019: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 8. 1. 2019: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 1. 2019: Florbalový turnaj | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 1. 2019 - 31. 1. 2019: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 3. 1. 2019 - 31. 1. 2019: Pozorování pro veřejnost - Ve stínu velké dámy | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 12. 2018: Výukový program Střední zdravotnická škola | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 18. 12. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 14. 12. 2018: Vánoční papírové tvoření | Oddělení tance a estetiky
  • 14. 12. 2018: Exkurze ZŠ Třebosice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 14. 12. 2018: Přednáška pro veřejnost - Apollo 8 - první lidé u měsíce | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 13. 12. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 7. 12. 2018: Vánoční perníčky | Oddělení tance a estetiky
  • 7. 12. 2018: Chemická olympiáda kat. A - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 7. 12. 2018: Výukový program ZŠ Třebosice | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 12. 2018: Vánoční jarmark na ZŠ J. Ressla | Oddělení tance a estetiky
  • 4. 12. 2018 - 18. 12. 2018: Břišní tance | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 4. 12. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 12. 2018 - 21. 12. 2018: Pilates a bodyform | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 30. 11. 2018: Vánoční věnce | Oddělení tance a estetiky
  • 30. 11. 2018: Přednáška pro veřejnost - Jsou možné mezihvězdné lety? | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 28. 11. 2018: Chemická olympiáda kat. E - krajské kolo | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 28. 11. 2018: Výukový program Střední zdravotnická škola | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 11. 2018: Florbalový turnaj - VČ florbalová liga | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 23. 11. 2018 - 24. 11. 2018: Festival her a hraček | Oddělení tance a estetiky
  • 21. 11. 2018: Výukový program Umažme si ručičky | Oddělení tance a estetiky
  • 20. 11. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 15. 11. 2018: Exkurze ZŠ Resslova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 11. 2018: Zámek plný knih - popularizační akce | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 8. 11. 2018: Exkurze ZŠ Resslova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 6. 11. 2018 - 27. 11. 2018: Břišní tance (3x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 6. 11. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 11. 2018 - 30. 11. 2018: Pilates a bodyform (17x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 11. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 1. 11. 2018 - 30. 11. 2018: Pozorování pro veřejnost | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 23. 10. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 19. 10. 2018: Přednáška pro veřejnost - Spektra emisních oblak | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 18. 10. 2018: Peer program ZŠ Dašice | Oddělení tance a estetiky
  • 13. 10. 2018: Podzimní slavnosti s MMP | Oddělení tance a estetiky
  • 12. 10. 2018: Exkurze ZŠ Dubina | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 9. 10. 2018: Výukový program ZŠ Staňkova | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 5. 10. 2018: Noc vědců | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 3. 10. 2018 - 25. 10. 2018: Pozorování pro veřejnost - 21 centimetrů aneb pobřeží hvězdných ostrovů (4x) | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 2. 10. 2018 - 23. 10. 2018: Břišní tance (3x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 1. 10. 2018 - 31. 10. 2018: Pilates a bodyform (18x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 25. 9. 2018: Exkurze ZŠ Noe | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 24. 9. 2018 - 26. 9. 2018: Pilates a bodyform (3x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 23. 9. 2018: Krajské dožínky 2018 | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 18. 9. 2018 - 25. 9. 2018: Břišní tance (1x) | Oddělení hudby, jazyků a sportů
  • 14. 9. 2018: Táborové mejdlo | Oddělení tance a estetiky
  • 7. 9. 2018 - 27. 9. 2018: Pozorování pro veřejnost - Mars a Saturn v dohledu (2x) | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 17. 8. 2018: Mimořádné pozorování - 4 planety | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů
  • 27. 7. 2018: Mimořádné pozorování úplného zatmění Měsíce | Oddělení přírodovědy, techniky a bojových sportů