Zpět na přehled kroužků

Deskové hry pro náročné

Baví Vás deskové hry, ale nemáte doma již prostor pro nákup nových? Na našem kroužku Deskové hry pro náročné budete mít možnost si vyzkoušet spousty různých her od těch nejlegendárnějších až po nejžhavější novinky. V rámci kroužku se naučíme respektu ke komponentům, které hry obsahují, pravidla slušného chování a fair play ve hře, popovídáme si v kolektivu, ale hlavně vyzkoušíme spoustu her a to podle vzájemné domluvy mezi námi. Na výběr máme celkově zhruba 100 her, jejichž pořizovací cena se pohybuje až do 10 000,-.

Deskové hry pro náročné jsou určeny především pro ty, kteří od her očekávají komplexnost, mají rádi strategii a taktické uvažování a nevadí jim do her investovat čas i na jejich pochopení a sestavení herního plánu. Vítáni jsou samozřejmě zkušení hráči, kteří hledají někoho, s kým by se u deskovek mohli pravidelně scházet, ale i ti, kteří hlavně chtějí zkusit si atmosféru velké hry na spoustu hodin.

V případě zájmu o seznam her, které máme k dispozici pište na: tomas.simon@ddmalfa.cz

Kroužek je určen pro věkovou kategorii: 5. tř. - SŠ.

Týdenní hodinová dotace je 2h.

Kontaktní osoba: Tomáš Šimon - tel.: 731633575, tomas.simon@ddmalfa.cz

Rozvrh kroužku

Kroužek probíhá v termínu: 29. 9. 2020 - 31. 5. 2021

ÚT 17:30 - 19:25

Místo: ICM

Přihlásit

Cena kroužku

Cena je určena podle věkové kategorie účastníka. Pokud u dané kategorie cena není uvedena, není kroužek pro danou kategorii určen.

PředškolákVOŠDospělý
Pololetní 1.000 Kč 1.000 Kč
Aktuální 500 Kč 500 Kč

Zahajovací schůzky

Rozpis 1. hodiny, místa, času, popř. zahajovací schůzky pro op DELTA na Dukle naleznete v odkazu ZDE.