Akce konané za poslední rok

  • 27. 6. 2019: Vyřazení deváťáků ZŠ Studánka | Oddělení KD Hronovická
  • 25. 6. 2019: Slavnostní vyřazení žáků 9. ročníku | Oddělení KD Hronovická
  • 24. 6. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 21. 6. 2019: Rozloučení deváťáků ZŠ Bratranců Veverkových | Oddělení KD Hronovická
  • 20. 6. 2019: Vernisáž výstavy fotografického kroužku DDM ALFA | Oddělení KD Hronovická
  • 19. 6. 2019: Vystoupení FitDance | Oddělení KD Hronovická
  • 18. 6. 2019: Ochutnávka vín | Oddělení KD Hronovická
  • 17. 6. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 13. 6. 2019 - 15. 6. 2019: Zrcadlo umění 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 11. 6. 2019: Školní akademie - ZŠ Závodu míru | Oddělení KD Hronovická
  • 10. 6. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 9. 6. 2019: Taneční studio Intimate | Oddělení KD Hronovická
  • 6. 6. 2019: Schůze SVJ | Oddělení KD Hronovická
  • 5. 6. 2019: Caveman - divadelní představení | Oddělení KD Hronovická
  • 4. 6. 2019: Alfa Day Show | Oddělení KD Hronovická
  • 3. 6. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 2. 6. 2019: Vystoupení Select Dance | Oddělení KD Hronovická
  • 29. 5. 2019: Závěrečné vystoupení CTS Perfect Pardubice | Oddělení KD Hronovická
  • 28. 5. 2019: Ochutnávka vín | Oddělení KD Hronovická
  • 27. 5. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 20. 5. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 18. 5. 2019: Festival pěveckých sborů - 12. ročník | Oddělení KD Hronovická
  • 13. 5. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 12. 5. 2019: Taneční odpolední čaje - Chorus | Oddělení KD Hronovická
  • 7. 5. 2019: Schůze SVJ | Oddělení KD Hronovická
  • 6. 5. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 5. 5. 2019: Jarní koncert JK Bandu | Oddělení KD Hronovická
  • 2. 5. 2019: Zasedání okrskových volebních komisí | Oddělení KD Hronovická
  • 1. 5. 2019: Májový koncert FS Radost | Oddělení KD Hronovická
  • 29. 4. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 28. 4. 2019: Lesní království - Tančíme a zpíváme s Míšou Růžičkovou | Oddělení KD Hronovická
  • 26. 4. 2019: Soustředění HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 23. 4. 2019 - 24. 4. 2019: TFA Project | Oddělení KD Hronovická
  • 22. 4. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 18. 4. 2019: Chantal Poullain & jazzové trio Štěpána Markoviče | Oddělení KD Hronovická
  • 17. 4. 2019: Zdeňka Jordánová: Rozhodnutí žít | Oddělení KD Hronovická
  • 16. 4. 2019: Schůze SVJ | Oddělení KD Hronovická
  • 15. 4. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 4. 2019: Taneční odpolední čaje - KV Band | Oddělení KD Hronovická
  • 13. 4. 2019: 12. Výroční koncert Folklorního souboru Lipka Pardubice | Oddělení KD Hronovická
  • 10. 4. 2019 - 11. 4. 2019: Školení EPOS PRO | Oddělení KD Hronovická
  • 9. 4. 2019: Všeoborový koncert ZUŠ Pardubice – Polabiny | Oddělení KD Hronovická
  • 8. 4. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 6. 4. 2019: Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně | Oddělení KD Hronovická
  • 5. 4. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 4. 4. 2019: Vystoupení travesti skupiny Screamers | Oddělení KD Hronovická
  • 4. 4. 2019: Screamers: Smím prosit? | Oddělení KD Hronovická
  • 3. 4. 2019: Doktor v nesnázích - divadelní představení | Oddělení KD Hronovická
  • 1. 4. 2019: Zkouška HPM | Oddělení KD Hronovická
  • 30. 3. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 29. 3. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 28. 3. 2019: Gen. Ing. Andor Šándor: Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme? | Oddělení KD Hronovická
  • 27. 3. 2019: Školení ředitelů ZŠ a MŠ | Oddělení KD Hronovická
  • 26. 3. 2019: Srí Lanka - Ostrov čaje a slonů | Cestovatelská diashow Martina Loewa | Oddělení KD Hronovická
  • 25. 3. 2019: Loupežník Rumcajs - pohádka pro školy | Oddělení KD Hronovická
  • 24. 3. 2019: Ferda Mravenec - nedělní pohádka | Oddělení KD Hronovická
  • 23. 3. 2019: Klubový večer - Radek Smejkal | Oddělení KD Hronovická
  • 22. 3. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 21. 3. 2019: Návštěvní den u Miloslava Šimka | Oddělení KD Hronovická
  • 19. 3. 2019: Na stojáka | Oddělení KD Hronovická
  • 17. 3. 2019: Taneční odpolední čaje - Unistar | Oddělení KD Hronovická
  • 15. 3. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 3. 2019: Z alba Karla Vlacha - akce pro seniory | Oddělení KD Hronovická
  • 13. 3. 2019: Výkup sběratelských předmětů | Oddělení KD Hronovická
  • 12. 3. 2019: Vyhlášení nejlepších sportovců Pardubického kraje | Oddělení KD Hronovická
  • 9. 3. 2019: Alex Dowis: Art of Evolution | Oddělení KD Hronovická
  • 8. 3. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 5. 3. 2019 - 8. 3. 2019: Hudební divadlo - představení pro školy | Oddělení KD Hronovická
  • 3. 3. 2019 - 4. 3. 2019: Koncert DFS Perníček | Oddělení KD Hronovická
  • 1. 3. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 28. 2. 2019: Výchovný pořad pro školy | Oddělení KD Hronovická
  • 28. 2. 2019: Pouta a Nezmaři | Oddělení KD Hronovická
  • 27. 2. 2019: Výchovný pořad pro školy | Oddělení KD Hronovická
  • 26. 2. 2019: Drahá legrace - divadelní představení | Oddělení KD Hronovická
  • 24. 2. 2019: Na kouzelném paloučku - nedělní pohádka | Oddělení KD Hronovická
  • 22. 2. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 21. 2. 2019: Petr Bambousek: Pantanal - Ráj zvířat | Oddělení KD Hronovická
  • 17. 2. 2019 - 18. 2. 2019: Koncert DFS Perníček | Oddělení KD Hronovická
  • 16. 2. 2019: Katapult - koncert | Oddělení KD Hronovická
  • 15. 2. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 2. 2019: Ples seniorů | Oddělení KD Hronovická
  • 31. 1. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 30. 1. 2019: Jaroslav Dušek: Pátá dohoda | Oddělení KD Hronovická
  • 29. 1. 2019: Jaroslav Dušek: Čtyři dohody | Oddělení KD Hronovická
  • 25. 1. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 23. 1. 2019: Caveman - divadelní představení | Oddělení KD Hronovická
  • 20. 1. 2019: Princezna pro draka - nedělní pohádka pro děti a rodiče | Oddělení KD Hronovická
  • 19. 1. 2019: Vandráci Vagamundos | Oddělení KD Hronovická
  • 18. 1. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 15. 1. 2019: Asonance | Oddělení KD Hronovická
  • 13. 1. 2019: Taneční odpolední čaje - ScarabBand | Oddělení KD Hronovická
  • 11. 1. 2019: Taneční hodiny - jaro 2019 | Oddělení KD Hronovická
  • 6. 1. 2019: Pat a Mat | Oddělení KD Hronovická
  • 30. 12. 2018: Předsilvestr pro seniory - Pardubická šestka | Oddělení KD Hronovická
  • 21. 12. 2018: Taneční vystoupení PM Stars | Oddělení KD Hronovická
  • 19. 12. 2018: Baletní pásmo Ballet Prima | Oddělení KD Hronovická
  • 16. 12. 2018: FS Radost - Vánoční besídka | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 12. 2018: Besídka AC KidFit Pardubice | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 12. 2018: Malenka - představení pro školy | Oddělení KD Hronovická
  • 13. 12. 2018: Zlatá éra Semaforu 60. let - Magda Křížková a Pavel Skalický - představení pro seniory | Oddělení KD Hronovická
  • 12. 12. 2018: Vánoční show taneční skupiny T-BASS | Oddělení KD Hronovická
  • 11. 12. 2018: Koncert hudební školy | Oddělení KD Hronovická
  • 9. 12. 2018: Vánoční koncert JK Bandu | Oddělení KD Hronovická
  • 8. 12. 2018: Taneční vystoupení Select Dance - Bohdaneč | Oddělení KD Hronovická
  • 6. 12. 2018: Zdeněk Izer - Na plný coole! zábavný pořad | Oddělení KD Hronovická
  • 2. 12. 2018: Čertyáda - Mikulášská besídka | Oddělení KD Hronovická
  • 1. 12. 2018: Taneční soutěž - TMD JAM 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 29. 11. 2018: koncert Jakuba Smolíka | Oddělení KD Hronovická
  • 27. 11. 2018: Marbo - koncert pro školy | Oddělení KD Hronovická
  • 25. 11. 2018: Divadlo Kapsa - Zvířátka a loupežníci - nedělní pohádka | Oddělení KD Hronovická
  • 24. 11. 2018: Načeva, Dusilová, Bittová - zase spolu, koncert | Oddělení KD Hronovická
  • 23. 11. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 20. 11. 2018: Madagaskar - cestovatelská diashow Martina Loewa | Oddělení KD Hronovická
  • 18. 11. 2018: Taneční odpolední čaje - Chorus | Oddělení KD Hronovická
  • 17. 11. 2018: SenzaBabča | Oddělení KD Hronovická
  • 16. 11. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 11. 2018: Veselá trojka - koncert pořádá Zastřešenápodia.cz | Oddělení KD Hronovická
  • 10. 11. 2018: Slza - Holomráz tour 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 9. 11. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 6. 11. 2018: !!! ZRUŠENO !!! Manželský čtyřúhelník - divadelní představení | Oddělení KD Hronovická
  • 5. 11. 2018: Planeta Země - Myanmar divoká cesta do barmské říše - školní představení | Oddělení KD Hronovická
  • 2. 11. 2018: Komunální odpad + host Debillheads | Oddělení KD Hronovická
  • 1. 11. 2018: MamutAgency - Zamilovaný sukničkář, divadelní představení | Oddělení KD Hronovická
  • 31. 10. 2018: Ocenění úspěšných žáků a studentů pardubických škol | Oddělení KD Hronovická
  • 26. 10. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 25. 10. 2018: Naďa Urbánková a Luboš Javůrek - představení pro seniory | Oddělení KD Hronovická
  • 24. 10. 2018: Vandráci Vagamundos / Pavel Liška / Jan Revai | Oddělení KD Hronovická
  • 23. 10. 2018: Svět kolem nás - představení pro školy (2. stupeň) | Oddělení KD Hronovická
  • 22. 10. 2018: KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE - zkouška | Oddělení KD Hronovická
  • 21. 10. 2018: Taneční odpolední čaje - UNISTAR | Oddělení KD Hronovická
  • 20. 10. 2018: Žalman a spol. | Oddělení KD Hronovická
  • 19. 10. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 10. 2018: Agentura Židek - Blbec k večeři | Oddělení KD Hronovická
  • 13. 10. 2018: Dny medu | Oddělení KD Hronovická
  • 12. 10. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 11. 10. 2018 - 12. 10. 2018: DFS Perníček | Oddělení KD Hronovická
  • 9. 10. 2018: Folklorní soubor Radost | Oddělení KD Hronovická
  • 5. 10. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 4. 10. 2018: Screamers - Velký flám | Oddělení KD Hronovická
  • 27. 9. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 25. 9. 2018: Docela velké divadlo - Začarovaný les | Oddělení KD Hronovická
  • 23. 9. 2018: Taneční odpolední čaje - ScarabBand | Oddělení KD Hronovická
  • 21. 9. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 19. 9. 2018: Na stojáka - zábavný pořad | Oddělení KD Hronovická
  • 16. 9. 2018: Bob a Bobek na cestách - nedělní pohádka | Oddělení KD Hronovická
  • 15. 9. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 14. 9. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická
  • 7. 9. 2018: Taneční hodiny podzim 2018 | Oddělení KD Hronovická