Riddikulus!

Divadelní představení

23. 11. 2021 od 19:00

KD Hronovická

Předprodej v síti smsticket

Riddikulus!

Od první sovy až po nervyderoucí souboj s pánem zla! Čarodějové, mudlové i motáci, kteří vyrůstali a dospívali za zdmi Bradavic, pojďte sem! Čeká nás bláznivý let světem Harryho Pottera. Sedm knih plných dobrodružství zhuštěných do jednoho představení je nejen poctou fenoménu jedné generace, ale i zábavnou a laskavou karikaturou v podání mladých divadelníků. Naši tři hrdinové – Harry, Ron a Hermiona – budou kličkovat v labyrintu oblíbených scén a přeskakovat pohyblivá příběhová schodiště. Čekejte neočekávané a hůlky mějte vždy připravené!

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Dokázali byste si představit Harryho a Draca jako kamarády? Podívali byste se, jak tancuje Voldemort? A co tak rap battle mezi Bellatrix a Ronem? Pro všechny, jež milují neobyčejný kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat, jsme připravili jedinečné divadelní představení! 

Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie. 

Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!
Režie: Pavol Viecha 
Text: Pavol Viecha, Martin Krč 
Dramaturgie: Martin Krč 
Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky 
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová 
Hudba: Andrej Majerčík 
Produkce: Zuzka Lobotková 

VSTUPENKY

FACEBOOK