Sto zvířat devětadvacetour

Koncert

28. 11. 2019 od 19:30

KD Hronovická

Předprodej v síti Ticketportal

Sto zvířat devětadvacetour

UŽ DVACET DEVĚT LET STO ZVÍŘAT KOUŠE A HRYŽE A DRÁPE...
STO ZVÍŘAT chce svou devětadvacátou sezónu věnovat nejen přípravám na nové album, ale zároveň si parádně užít deseti koncerty atmosféru čekání na 30. narozeniny v roce 2020. Na podzim tohoto roku proto absolvuje kapela DEVĚTADVACETOUR ANEB UŽ JEN SEDMDESÁT JEDNA DO STA!, což je program sestavený z devětadvaceti písniček. O playlistu koncertu rozhodli o prázdninách zvířecí fanoušci a tudíž dostaly šanci i songy, které někomu chyběly, nebo je kapela nehrála tak často jako ŠKOLU, DÁMU S ČÁPEM, NEBO NEJKRATŠÍ CESTU... A nebudou chybět ani ochutnávky z chystaného alba, jako je třeba píseň Dívka T. a další, které kapela v potu tváře rytmiky a dýchavičnosti dechové sekce urputně chystá a které by mělo vyjít ke třicátým narozeninám tohoto rozskotačeného souboru v příštím roce. V Pardubicích v KD Hronovická zahraje STO ZVÍŘAT 28 listopadu a to hned dvakrát, odpoledne nejprve program pro malá zvířata a večer pak pro ta větší... Vstupenky v obvyklých předprodejích. 

Jak říká Honza Kalina, kapelník Sto zvířat: "Často je čekání na oslavu silnější a výživnější než oslava samotná, i když tu třicátou sezónu si teda náramně užijeme". Textař Tomáš Belko se těší, jak to bude kapele hrát, až bude mít jen devětadvacet let do sta...
A oba se shodnou: "Kdyby nám někdo v roce 1990 v bistru v Nerudově ulici na Malé Straně, kde jsme po tři dny vymýšleli název tehdy ještě neexistující kapely, předpovídal že se dožijeme dvacáté deváté sezóny, asi bysme za něj zaplatili a řekli si, hele asi nějakej magor..." Třetím zakládajícím členem je zpěvačka Jana Jelínková, v současné sestavě kapela hraje od roku 2007.

VSTUPENKY

FACEBOOK

Přiložené soubory: